Peněženka - PDF foto návod

Peněženka - PDF návod (1)

Na návody dělejte samostatnou objednávku mimo ostatní zboží. Při odesílání objednávky již nevidíme do položek a mohlo by se stát, že vám návod zapomeneme na email odeslat.      Peněženku komplet šitou na stroji šiji a učím… Více informací

 Skladem 34 ks
200,00
165,29 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
9977

Na návody dělejte samostatnou objednávku mimo ostatní zboží. Při odesílání objednávky již nevidíme do položek a mohlo by se stát, že vám návod zapomeneme na email odeslat. 

 

 

Peněženku komplet šitou na stroji šiji a učím už cca pět let. Za tu dobu jsem několikrát upravila postup kompletace a myslím,že tento je opravdu velice jednoduchý. Na kurzu jí zvládneme ušít za cca 5 hodin a to jsou mnohé kurzistky úplné začátečnice. Podle této základní verze si pak sami zvládnete udělat i peněženku v jiném členění např. s další přepážkou navíc nebo přidat okénka na fotografie.

Návod je podrobně rozepsán a obsahuje mnoho fotografií. 

Kdyby vám i přesto něco nebylo jasné kontaktujte mně na emailu mlatky.cz@gmail.com nebo ještě lépe na facebooku (Jindřiška Moravcová), kde dotaz uvidím pradvěpodobně dřív a problém snadněji vykomunikujeme.

Případně se přidejte do mé šicí skupiny https://www.facebook.com/search/top/?q=skupina%20str%C3%A1nky%20m-l%C3%A1tky.cz%20%C5%A1ijeme%20a%20quiltujeme

 Návod vám bude zaslán ke stažení přes úschovnu po připsání úhrady na účet. Obvykle odesíláme až ve večerních hodinách.

Návod je určen pouze pro jednotlivce. Můžete podle něj šít peněženky  na prodej, podmínkou je uvádět autora návodu a případně odkaz na něj.  Není určen pro skupiny, šicí dílny, kluby apod. Nesmí být dále šířen, prodáván,  vyučován, kopírován ani poskytován dalším osobám ať již za úplatu nebo zdarma. Respektujte prosím množství práce, která je k vytvoření návodu a postupu vynaložena. 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů